4 oktober 2020

Jubilarissen bij De Geintrappers

(dit artikel is bijgewerkt op 18 oktober 2020)

Carnavalsvereniging De Geintrappers is zes jubilarissen rijker. Tijdens de jaarvergadering op vrijdag 2 oktober werden ze in het zonnetje gezet. Allen kregen een speldje opgespeld en gingen naar huis met een boeket of flesje wijn.

Frank Hoekjan zet echtgenote Cora in het zonnetje. Later is hij zelf aan de beurt.
Frank Hoekjan zet echtgenote Cora in het zonnetje. Later is hij zelf aan de beurt. (foto: Rezie Leenders)

meer foto's

Theo van Vorsellen en Heidi Wezendonk zijn elf jaar lid, maar waren niet aanwezig. Zij zullen hun presentje thuis ontvangen. Els Vernooij is 22 jaar lid van onze vereniging. Els kwam erbij toen haar twee dochters bij de Kinkeltjes dansten en is actief (geweest) binnen diverse commissies. Henk Kempkens is 22 jaar lid. Henk kun je altijd bellen voor allerlei klusjes, maar staat ook graag op de bühne met de Queenies. Ook is hij al jaren zwarte piet tijdens de sinterklaasintocht. Cora Hoekjan is eveneens 22 jaar lid. Ze is vooral actief bij de dansgarde en al vele jaren de kartrekker van de versiercommissie. Een hoogtepunt was toen ze prinses mocht zijn. De jaren daarna is ze altijd betrokken geweest bij de nieuwe prinsen en prinsessen. De laatste jaren heeft Cora lief en leed binnen onze vereniging ondersteund. Echtgenoot Frank Hoekjan is net zo lang al Geintrapper. Frank is een echte duizendpoot binnen de vereniging. Hij was prins tijdens het 33-jarig bestaan, president, bestuurslid en heeft zitting in diverse commissies. Hij staat altijd voor iedereen klaar.